Zimowe sporty czy niezakłócone, śnieżne krajobrazy – zima oferuje mnóstwo wyjątkowych przeżyć. W tym mroźnym okresie roku powstają szczególnie ekscytujące zdjęcia, które zachęcają do ich podziwiania w kręgu rodzinnym lub przyjaciół.

Już teraz utrwal pierwsze momenty do swojej kroniki i przeżyj jeszcze raz magię lśniącego śniegu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

od 29,99 zł*
Dzięki panoramicznemu układowi CEWE FOTOKSIĄŻKI Twoje zdjęcia z całego roku zostaną zaprezentowane w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób. Aby jak najpiękniej opowiedzieć swoją historię masz do dyspozycji całą gamę okładek i rodzajów papieru.
"Kronika roczna powinna towarzyszyć jej twórcy przez cały rok!
Regularnie zasiadaj do komputera, starannie selekcjonuj zdjęcia i na bieżąco projektuj strony póki dane wydarzenia są jeszcze świeże w pamięci.

Jeśli zostawisz wszystko na koniec roku, może się okazać, że ciężko będzie temu zadaniu podołać."

Eliza Placek, Poznań

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

od 39,99 zł*
Dzięki kwadratowej CEWE FOTOKSIĄŻCE wiele małych i dużych wydarzeń minionego roku nie ulegnie zapomnieniu. Poręczny format ok. 21x21 cm sprawi, że spojrzenie w przeszłość na pewno sprawi wiele radości rodzinie i przyjaciołom.

CEWE Podgląd Zdjęć - sortowanie zdjęć

Program zamówieniowy CEWE zawiera bardzo użyteczny dla Twojej kroniki rocznej program: CEWE Podgląd Zdjęć.
Dzięki tej aplikacji możesz oglądać zdjęcia w formie przeglądu slajdów, kadrować je, edytować, a najlepsze zdjęcia wybrane do kroniki oznaczać.
Na nowo odkrywasz piękno natury. Spojrzenie przez obiektyw aparatu lub smartfona na wiosnę pozwala odkryć wyjątkowe motywy, które są odpowiednie dla zbioru zdjęć przydatnego do kroniki.

W tym okresie natura zapewnia nam możliwość zrobienia ekscytujących, pełnych kolorów zdjęć. Od delikatnych pąków aż do promiennego pola tulipanów - cała przyroda gromadzi ciepło pierwszych promieni słońca. Wiosna to najbardziej kolorowy akcent w Twojej kronice.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

od 49,99 zł*
Duża CEWE FOTOKSIĄŻKA oferuje wystarczająco dużo miejsca i wiele możliwości projektowych dla Twojej osobistej kroniki rocznej. Zamknij swoje zdjęcia i indywidualne historie z 365 dni w tych wyjątkowych ramach.

Rozszerzone pakiety stron

Opowiedz swoje historie na jeszcze większej powierzchni. Od zaraz masz do dyspozycji jeszcze więcej stron w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE.
Formaty duży, duży Panorama, XL, XXL i XXL Panorama na papierze do standardowego druku cyfrowego są dostępne w wersji do 178 stron.
Na papierze fotograficznym otrzymasz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na 114 stronach.
CEWE FOTOKALENDARZ

CEWE FOTOKALENDARZ jako przegląd całego roku

od 29,99 zł*
Najpiękniejsze motywy roku można perfekcyjnie uwiecznić w CEWE FOTOKALENDARZU. Miesiąc po miesiącu obejrzeć jeszcze raz wydarzenia z minionego roku - dzięki takiemu fotokalendarzowi można na nowo cieszyć się ulubionymi zdjęciami z imienin, urodzin, podróży lub natury.

W każdym miesiącu Twoje zdjęcia będzie można podziwiać na ścianie. Osobiste teksty lub cytaty zamienią kalendarz ścienny w indywidualną i szczególną kronikę minionego roku.
"Inaczej niż w normalnej CEWE FOTOKSIĄŻCE, gdzie opisujemy podróż lub jakieś jedno wydarzenie, kronika roczna wymaga bezwzględnie spisu treści. Trzeba wiedzieć, czego ona dotyczy.

Także stronę przeglądową dla wszystkich celów podróży uważam za bardzo sensowną.“

Janina Waldenberg, Warszawa

Wreszcie lato! Wakacje tuż tuż i wreszcie nadchodzi czas dla rodziny oraz tak długo oczekiwany urlop. Rozglądamy się za dalekimi miejscami i obcymi kulturami, które oferują wrażenia, które warto będzie zachować w pamięci.

Uwiecznij te wrażenia na wielu zdjęciach. Przedłuż letnie przygody, ponownie opowiadając wakacyjne historie na stronach kroniki. Dzięki temu ponownie przeżyjesz tamto lato.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

od 39,99 zł*
Uwiecznij swoje coroczne urlopy w osobistej kwadratowej CEWE FOTOKSIĄŻCE Premium mat. Wysokiej klasy matowanie uszlachetnia okładkę i wewnętrzne strony. W tej fotoksiążce zdjęcia będą wyglądać szlachetnie w swoich miękkich kolorach i kontrastach. W taki sposób Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA nabiera szczególnego wyglądu.

Zdjęcia w stylu Retro

od 49,99 zł*

Uwiecznij rok na zdjęciach!

Zdjęcia w stylu Retro nadają się idealnie na "Fotościeżkę przez rok" i mogą być zaopatrzone w różne efekty, takie jak ramki, filtry i notatki.

Poręczne, idealne dla siebie i na prezent!

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL na papierze błyszczącym

od 149,99 zł*

Urlopy i wycieczki z całego roku na stronach CEWE FOTOKSIĄŻKI na papierze błyszczącym pozostaną pięknym wspomnieniem. Twoje osobiste zdjęcia urlopowe i przeżycia możesz pokazać w tak szczególny sposób, a dzięki błyszczącemu papierowi staną się one jeszcze bardziej efektowne.

Motywy do kroniki rocznej

Rok składa się z wielu szczęśliwych momentów. Na szczęście najczęściej towarzyszył im aparat fotograficzny lub smartfon, dzięki czemu z tych pięknych zdarzeń mogło powstać wiele zdjęć. Pozwól się zainspirować naszymi pomysłami i zbieraj swoje najpiękniejsze chwile do kolejnej kroniki rocznej.
Spacer przez rozświetlony, kolorowy las, pogoda pozwalająca jeszcze cieszyć się słońcem
Tak jak kolorowa jest jesień kolorowe są przeżyte chwile, które można zachować na zdjęciach. Zrób coś więcej z tymi skarbami.
To najlepszy czas, aby w spokoju i komfortowo kontynuować lub rozpocząć wybieranie motywów do swojej osobistej kroniki rocznej.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Matowa Premium

od 49,99 zł*
W CEWE FOTOKSIĄŻCE dużej Premium matowej zdjęcia krajobrazowe z Twoich podróży wyglądają szczególnie pięknie. Dzięki matowanej powierzchni kolory i kontrasty wyglądają szczególnie miękko.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA duża panorama jest perfekcyjnym miejscem, aby uwiecznić małe i duże zdarzenia z całego roku, przeżyte z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki poziomemu układowi i panoramicznej prezentacji Twoje zdjęcia będą miały szczególną ekspresję.
„Do fotoksiążki wklejam równiez loki mojego syna lub bilety wstępu. Dzięki temu staje się ona bardziej osobista i dodatkowo mam jeszcze jakieś namacalne elementy. Fotoksiążka staje się też bardziej wyrazista i otrzymuje bardzo osobisty akcent. Tym samym jest po prostu jakąś częścią mnie".


Anna Dygan, Wrocław

Przykład klienta
Ewelina Lesik

Jesienna fotografia

Dni stają się coraz krótsze, słońce pali trochę mniej, a ogrodowe rośliny szykują się na nadchodzącą zimę. Jesienne dni to czas, który skłania fotografów do wyjścia na dwór. To żaden cud, że złote światło nisko zawieszonego słońca i mnogość kolorowych wzorów liści tworzą tak wyjątkowy nastrój.

Jörg Uhlenbrock, fotograficzny ekspert CEWE przekazuje wskazówki, jak najlepiej uwiecznić jesienne dni na zdjęciami wydobyć więcej piękna z naszych motywów.
Zaczął się najpiękniejszy czas w roku. Zachwycaj się przedświąteczną atmosferą i zamień swoje szczególne zdjęcia na indywidualne prezenty. Dla przyjaciół i krewnych albo dla własnych wspomnień ujmij te szczególne wydarzenia minionego roku w odpowiednie ramy i uzupełnij swoją kronikę roczną.

Fotokalendarz A3

od 79,99 zł*
W kalendarzu ściennym A3 Twoje zdjęcia będą promieniowały wspaniałą kolorystyką.
Ten format gwarantuje, że zawsze przyciągnie uwagę w domu. Jest też świetnym prezentem bożonarodzeniowym dla rodziny i przyjaciół.

Kreatywne opakowanie prezentów bożonarodzeniowych

Jeśli osobisty prezent jest zapakowany z uczuciem to sprawia jeszcze większą przyjemność pod choinką. Zainspiruj się naszymi pomysłami na opakowanie i odkryj w sobie talent do majsterkowania. Nasz kreatywny ekspert Sara Asche pokaże Wam, jak samodzielnie wykonać wyjątkowe opakowania do prezentów.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

od 49,99 zł*
Podaruj na Boże Narodzenie szczególnego towarzysza na następny rok. Kronika roczna w dużym formacie oferuje miejsce na Twoje osobiste wspomnienia, miesiąc po miesiącu.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej