Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Zainspiruj się - pomysły na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Trzymasz wiele zdjęć w telefonie, aparacie, tablecie czy komputerze? Wykorzystaj je do stworzenia niezwykłej pamiątki dla siebie oraz Twoich najbliższych! Zaprojektuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i tchnij drugie życie w swoje fotografie – ożyw wspomnienia na długie lata!

CEWE FOTOKSIĄŻKA - utrwal wszystkie Twoje ulubione wspomnienia

Fotoksiążki z Twoimi zdjęciami na wszystkie ważne okazje

Zachowaj wspomnienia i ciesz się nimi w dowolnym momencie

CEWE FOTOKSIĄŻKI są idealnym sposobem, który pozwoli Ci zachować Twoje wspomnienia w 100% spersonalizowanym albumie. Są również wspaniałymi pomysłami na prezent dla wszystkich Twoich bliskich. Dlaczego nie stworzyć rodzinnej fotoksiążki, Twojej ślubnej pamiątki, kroniki na roczek dziecka, czy podróżniczego pamiętnika?

Możesz cieszyć się maksymalną swobodą tworzenia fotoksiążek według własnego pomysłu lub skorzystać z naszej pomocy, czyli asystenta projektowania w programie projektowym CEWE Fotoświat.

Wiele możliwości formatów, opraw i papierów

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć fotoksiążkę z Twoich najpiękniejszych wspomnień z wakacji, ślubu, czy zaprojektować Kronikę z wszystkimi zdjęciami dziecka od momentu urodzenia, możesz dopasować zarówno do tematu, jak i charakteru zdjęć odpowiedni papier, oprawę oraz format. Możesz wybierać spośród rozmiarów: Duża, Duża panorama, XL, XXL, panorama XXL, kwadrat, a nawet panorama A5. W przypadku prezentów możesz również wybrać format mały lub mini.

Łatwe tworzenie fotoksiążek dzięki naszemu programowi projektowemu

Nasz darmowy program projektowy pozwala pójść o krok dalej w tworzeniu fotoksiążek. Daj się poprowadzić naszym kreatywnym wskazówkom i baw się różnymi elementami, takimi jak układy, tła, cliparty, maski i ramki, ale także możliwość dodawania własnych tekstów do ulubionych ujęć. Pobierz go bezpośrednio na Twój komputer, aby mieć dostęp do niego w dowolnym momencie, nawet bez połączenia z Internetem.