CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamawiaj bezpiecznie i wygodnie ONLINE. Z dostawą do domu lub z odbiorem w paczkomacie.

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81
Cewe Cewe Cewe

Stwórz Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Twój projekt spersonalizowany w 100%

Zbierz najmilsze wspomnienia z wakacji, urodzin, ślubów, narodzin i stwórz fotoksiążkę.

  • Zdjęcia portretowe prezentują się wyjątkowo korzystnie
  • Nasz ulubiony format z maks. 202 stronami
  • Idealnie nadaje się do zdjęć z podróży lub do portfolio
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

11 formatów fotoksiążek:

od formatu Mini do XXL Panorama

5 rodzajów okładek:

fotozeszyt, miękki, twardy, skórzany i lniany

6 rodzajów papierów:

druk cyfrowy lub papier fotograficzny

Poznaj pomysły na tematyczne CEWE FOTOKSIĄŻKI

Właśnie spędziłeś miło czas z rodziną lub wróciłeś z wyjątkowego wyjazdu? Jesteś świeżo po ślubie, a w pamięci masz jeszcze podróż poślubną, a może zbliża się kolejna rocznica tego wielkiego dnia? Niebawem będziecie świętować pierwsze urodziny Waszego dziecka? Wszystkie te wydarzenie możesz utrwalić w tematycznej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Warto stworzyć piękną pamiątką z Twoimi ulubionymi zdjęciami, korzystając z naszych wskazówek i porad.

Wszystkie powody, dla których warto stworzyć Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE utrwalisz Twoje najpiękniejsze wspomnienia i jednocześnie możesz zadbać o naszą planetę
CEWE dba o planetę CEWE dba o planetę

Wszystkie nasze fotoprodukty produkowane są w sposób neutralny dla klimatu, potwierdza to Certyfikat Zrównoważonego rozwoju. CEWE kompensuje również swoją emisję dwutlenku węgla poprzez ponowne zalesianie 200 000 hektarów lasów w Kenii.

Możesz przeżyć Twoje historie jeszcze raz, dzięki zdjęciom Możesz przeżyć Twoje historie jeszcze raz, dzięki zdjęciom Możesz przeżyć Twoje historie jeszcze raz, dzięki zdjęciom
  • Papier do druku cyfrowego najwyższej jakości
  • Jaskrawe kolory dzięki wysokiej jakości powłoce UV
  • Niewrażliwy na działanie wilgoci
Wyjątkowy i wzruszający prezent Wyjątkowy i wzruszający prezent Wyjątkowy i wzruszający prezent

Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy, pełen emocji prezent? CEWE FOTOKSIĄŻKA to idealny upominek na każdą okazję: Święta, Dzień Mamy, Walentynki, urodziny, ślub, podróż...

CEWE - najlepsze usługi fotograficzne na świecie
  • Naświetlanie zamiast nadruku
  • Bindowanie Lay-Flat: Idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach
  • Wysoka jakość Twoich zdjęć

Po prostu stwórz Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za pomocą kreatora

FAQ

Tworząc fotoksiążkę, masz możliwość wyboru rodzaju papieru.

Oferujemy:

Druk cyfrowy - papier matowy: miękki w dotyku, lekko perłowy. Jego tekstura i wysoka jakość pozwalają podkreślić wszystkie najpiękniejsze ujęcia;

Druk cyfrowy - papier matowy: dzięki błyszczącej laminacji ten papier zapewnia Twoim zdjęciom niezrównany blask i uwydatnia kontrast;

Druk cyfrowy - papier matowy Premium: przemawia do profesjonalistów, fotografów amatorów, a także entuzjastów fotografii dzięki delikatnemu kontrastowi i jedwabistemu dotykowi;

Papier fotograficzny matowy: ma perłowy i lekko satynowy efekt. Ten papier odtwarza szczegóły Twoich zdjęć z wielką precyzją;

Papier fotograficzny błyszczący: gwarantuje doskonałe kolory i zwiększony kontrast dla olśniewających zdjęć;

Papier fotograficzny matowy Premium: gładki i jedwabisty w dotyku, ujawnia każdy szczegół i zapewnia wyjątkowe zaprezentowanie kadrów, zapewniając wysoką wierność druku.

Oferujemy kilka rodzajów okładek, pasujących do każdej z naszych fotoksiążek:

Twarda okładka: bardzo wytrzymała dzięki wysokiej jakości wykonania, trwale chroni Twoje zdjęcia. Przód i tył są w pełni konfigurowalne.

Miękka okładka: elastyczna jak książka, jest ultralekka i charakteryzuje się wysoką jakością. Jest dostępna dla wszystkich fotoksiążek do 130 stron.

Fotozeszyt: podobnie jak broszura, strony są zebrane w okładce zeszytu i bezpiecznie przymocowane. Okładka zeszytu jest dostępna dla fotoksiążek do 50 stron.

Możesz spersonalizować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za pomocą trzech różnych narzędzi:

Programu projektowego CEWE Fotoświat: umożliwia bardzo łatwe tworzenie wszystkich produktów fotograficznych i zapisywanie projektów, nawet bez połączenia z Internetem.

Naszej stronie internetowej: nie wymaga instalowania programu, możesz przechowywać tam swoje projekty przez 6 miesięcy.

Naszej aplikacji mobilnej CEWE: dostępna w App Store i Google Play, umożliwia tworzenie fotoksiążek ze smartfona.

Abyś mógł spersonalizować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zgodnie z Twoim pomysłem. Zapraszamy do wyboru własnego układu, schematów kolorów, clipartów, masek i ramek oraz dodawania tekstów. W naszym programie wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, jesteś prowadzony krok po kroku, aby stworzyć fotoksiążkę Twoich marzeń.

Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE ze zdjęciami rodzinnymi, ślubnymi, podróżniczymi lub świątecznymi zgromadzisz wszystkie najlepsze chwile. Wszystkie nasze fotoksiążki mają minimum 26 stron (z wyjątkiem CEWE FOTOKSIĄŻKI Pure oraz CEWE FOTOKSIĄŻKI Kids). Mogą zawierać maksymalnie 202 strony dla formatów Duża, Duża panorama, i XL, 178 stron dla formatów XXL Portrait i XXL Panorama, 98 stron dla formatu Kwadratowego i 74 strony dla Kieszonkowa Panorama, Mini i Mała. .

Oferujemy dwa rodzaje bindowania dla fotoksiążek w twardej oprawie: klasyczne i płaskie otwarte. W klasycznej oprawie strony wewnętrzne i dwie okładki są łączone wysokiej jakości bardzo mocnym klejem, który gwarantuje optymalny poziom trwałości fotoksiążki, która będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Klasyczna oprawa jest dostępna w fotoksiążkach drukowanych na papierze cyfrowym oraz wywoływanych na papierze fotograficznym. Łączenie stron na płasko jest dostępne tylko w przypadku fotoksiążek wywoływanych na papierze fotograficznym. Idealny sposób by efektowanie zaprezentować zdjęcie na podwójnej stronie.

Wybór CEWE FOTOKSIĄŻKI to przede wszystkim wybór najlepszej jakości. Marka CEWE w 2020 roku po raz trzeci z rzędu otrzymała nagrodę TIPA World Awards. Jesteśmy jedyną firmą w całej historii konkursu, zajmującą się fotousługami, która zdobyła aż cztery wyróżnienia. Możesz tworzyć dowolne produkty fotograficzne dzięki oprogramowaniu CEWE Fotoświat, w kreatorze online lub za pośrednictwem naszej aplikacji.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - utrwal wszystkie Twoje ulubione wspomnienia

Fotoksiążki z Twoimi zdjęciami na wszystkie ważne okazje

Zachowaj wspomnienia i ciesz się nimi w dowolnym momencie

CEWE FOTOKSIĄŻKI są idealnym sposobem, który pozwoli Ci zachować Twoje wspomnienia w 100% spersonalizowanym albumie. Są również wspaniałymi pomysłami na prezent dla wszystkich Twoich bliskich. Dlaczego nie stworzyć rodzinnej fotoksiążki, Twojej ślubnej pamiątki, kroniki na roczek dziecka, czy podróżniczego pamiętnika?

Możesz cieszyć się maksymalną swobodą tworzenia fotoksiążek według własnego pomysłu lub skorzystać z naszej pomocy, czyli asystenta projektowania w programie projektowym CEWE Fotoświat.

Wiele możliwości formatów, opraw i papierów

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć fotoksiążkę z Twoich najpiękniejszych wspomnień z wakacji, ślubu, czy zaprojektować Kronikę z wszystkimi zdjęciami dziecka od momentu urodzenia, możesz dopasować zarówno do tematu, jak i charakteru zdjęć odpowiedni papier, oprawę oraz format. Możesz wybierać spośród rozmiarów: Duża, Duża panorama, XL, XXL, panorama XXL, kwadrat, a nawet panorama A5. W przypadku prezentów możesz również wybrać format mały lub mini.

Łatwe tworzenie fotoksiążek dzięki naszemu programowi projektowemu

Nasz darmowy program projektowy pozwala pójść o krok dalej w tworzeniu fotoksiążek. Daj się poprowadzić naszym kreatywnym wskazówkom i baw się różnymi elementami, takimi jak układy, tła, cliparty, maski i ramki, ale także możliwość dodawania własnych tekstów do ulubionych ujęć. Pobierz go bezpośrednio na Twój komputer, aby mieć dostęp do niego w dowolnym momencie, nawet bez połączenia z Internetem.