CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Fotoobrazy – Twój dom pełen wspomnień

Wykorzystaj najpiękniejsze kadry i udekoruj nimi swoją przestrzeń. Dodaj ciepła domowemu ognisku i przywołaj ulubione chwile, nie tylko od święta!

Zaprojektuj fotoobraz dla siebie lub bliskich

Najpiękniejsze fotografie w dużym formacie

Poznaj inne kreatywne możliwości!

Wykorzystaj ulubione kadry i odśwież swoją przestrzeń

Opinie naszych Klientów

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

– Urszula W. z Sosnowca

– Anna S. z Warszawy

– Jolanta S. z Mrzeżyna

– Tomasz B. z Koziegłowy

– Natalia P. z Bydgoszczy

– Dariusz C. z Wrząsowic

– Andrzej P. z Bydgoszczy

Opinie pochodzą z ankiet NPS naszych Klientów badających ocenę satysfakcji z zakupów.

Jak złożyć zamówienie ?

Wybierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz rodzaj fotoobrazu, który chcesz stworzyć. Następnie dobierz zdjęcie – ulubiony kadr z chwil wartych zapamiętania na dłużej, który sprawdzi się także jako dekoracja.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj fotoobraz dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu tworzenia sprawdź projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twój fotoobraz będzie u Ciebie. Twórz z CEWE – twórz z pasją!

Zapisz się do newslettera
 • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
 • zyskaj darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.

Często zadawane pytania

Fotoobrazy i plakaty zyskują na znaczeniu dzięki dużym formatom. W przypadku druku ściennego masz do wyboru materiały, za pomocą których można uzyskać bardzo różne efekty. Oprócz podstawowych opcji selekcji, takich jak format, ramka czy materiał, istnieją inne możliwości stworzenia niepowtarzalnego fotooobrazu. Na przykład kolaże, obrazy wieloczęściowe lub plakaty XXL nie stanowią problemu i można je zamówić bezpośrednio za pomocą oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT.

Tutaj znajdziesz dalsze informacje o produktach, ramkach oraz uchwytów ściennych.

Samodzielnie projektowane fotoobrazy idealnie nadają się do zagospodarowania wolnych przestrzeni na ścianach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka: po prostu wybierz odpowiednie zdjęcie i uwieść je na fotoobrazie.

Trudno ci zdecydować się na najodpowiedniejszy motyw?

Przykłady naszych Klientów dostarczają Ci wielu inspiracji.

Przy wyborze zdjęcia należy wziąć pod uwagę lokalizację, gdzie zostanie zawieszony. Najlepiej jak kolory obrazu zharmonizują się z kolorami ściany i mebli. Twój dom zyska osobowość dzięki osobistym i niepowtarzalnym kadrom.

Po znalezieniu odpowiedniego motywu możesz samodzielnie zaprojektować swój fotoobraz i zamówić go w CEWE prosto ze swojego salonu.

Używając naszych systemów mocowania, możesz być pewien, że Twoje obrazy, bezpiecznie zawisną na ścianie. W naszej ofercie proponujemy różne formy mocowania.

Mocowanie zaciskowe

Składa się z 4 ozdobnych uchwytów ściennych, którymi przymocujesz swój obraz na ścianie bez konieczności wiercenia w produkcie otworów. Odległość obrazu od ściany wynosi ok. 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibond, Szkle akrylowym, Gallery Print, oraz dla Pianki utwardzanej.

Mocowanie na wkręty

Obraz jest mocowany czterema ozdobnymi śrubami, które przechodzą na przód obrazu. Odległość obrazu od ściany wynosi ok 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Szkle akrylowym (druk bezpośredni), Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki.

Mocowanie aluminiowe

Klasyczny system mocowania, polegający na przyklejeniu aluminiowych profili w tylnej części obrazu. Odległość od ściany wynosi 10 mm. System dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki. Do obrazów Gallery Print, aluminiowy system mocowania, jest dodawany bezpłatnie.

W interesie naszych Klientów dążymy do osiągnięcia jak najkrótszych terminów realizacji zamówień. Dlatego, dokonywanie jakichkolwiek zmian w przesłanych do realizacji zamówieniach nie jest możliwe. Prosimy o zrozumienie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem obsługi Klienta.

Laboratorium nie ingeruje w projekty przesłane przez Klientów. Jeśli chcemy z kolorowego zdjęcia uzyskać czarno-biały obraz, jeszcze przed złożeniem zamówienia, należy zmienić kolor pliku w dowolnym programie graficznym lub naszym edytorze zdjęć.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić produkt na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru materiału.

W przypadku niektórych produktów istnieje możliwość wybrania dowolnego, niestandardowego wymiaru do max. 100cm x150cm. Konfigurując zamówienie, w sekcji „Format” wybierz „Format na życzenie” i wpisz odpowiednie wartości.

Opcja dostępna jest dla Gallery Print, szkła akrylowego, Allu-dibond oraz pianki PCV.

 • Plakaty: 3-5 dni roboczych
 • Kolaż: 4-6 dni roboczych
 • Fotoobrazy: 5-7 dni roboczych
 • Plakaty na szklem akrylowym: 4-6 dni roboczych
 • Fotoplakaty na płycie alu-dibond: 4-6 dni roboczych

Czas wysyłki w przypadku usług pocztowych i kurierskich może się różnić. Niestety nie mamy na to wpływu.

Możesz bez większego wysiłku zaprojektować własną dekorację ścienną. Dzięki darmowemu oprogramowaniu CEWE FOTOŚWIAT zaprojektujesz i zamówisz fotoobraz jak prawdziwy profesjonalista. Masz szeroki wybór pomiędzy różnymi materiałami, formatami i ramkami. Możesz również tworzyć wyjątkowe i nietypowe obrazy ścienne z dodatkowymi opcjami, takimi jak panele wieloczęściowe i kolaże.

Odpowiedni system mocowań należy dobrać w zależności od zamawianego produktu oraz formatu. Nie wszystkie mocowania możemy zastosować do wszystkich fotoobrazów. Informację o dostępnych możliwościach znajdziesz na naszej stronie internetowej, bezpośrednio pod opisem danego produktu oraz podczas konfigurowania zamówienia.

Fotoobraz na płótnie jest wykonywany przez nas jako produkt gotowy do zawieszenia na ścianę. Nie ma możliwości zamówienia go bez blejtramy. Prosimy o zrozumienie.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić format obrazu, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu.

W naszym edytorze on-line, podczas wyboru produktu możesz przesłać wybrane zdjęcie korzystając z opcji „wybierz zdjęcie” - system pomoże Ci wybrać odpowiedni format. Jeśli wybierzesz zbyt duży format w stosunku do zamieszczonego pliku, pokaże się ostrzeżenie o zbyt niskiej rozdzielczości.

W programie Fotoświat, po wstawieniu pliku w pole zdjęciowe, skorzystaj z opcji „Edycja” ➞ „Jakość”. Jakość wydruku będzie oceniona za pomocą emotikony.

Fotoobrazy: znajdź idealne zdjęcie

Fotoobrazy od CEWE pięknie zdobią ściany w domu, a dodatkowo można je łatwo zaprojektować. Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka: po prostu wybierz ulubioną fotografię i uwiecznij ją na fotoobrazie. Jeśli trudno jest Ci wybrać jedno zdjęcie to zachęcamy do zapoznania się z pracami naszych Klientów. Na pewno poczujesz się zainspirowany ich projektami. Wybierając zdjęcie, weź pod uwagę również miejsce, w którym zostanie zawieszony fotoobraz. W najlepszym przypadku kolory fotoobrazu powinny komponować się z kolorami danej ściany i mebli, ponieważ Twój dom zyskuje osobowość tylko dzięki indywidualnym detalom. Po znalezieniu odpowiedniej fotografii, możesz samodzielnie zaprojektować swój fotoobraz i wygodnie zamówić go, siedząc na kanapie, bezpośrednio od CEWE.

Na jakim materiale można drukować fotoobrazy?

Materiały, z których tworzone są fotoobrazy od CEWE i ich właściwości:

 • Usztywniana pianka: wyjątkowo lekka i wytrzymała dzięki zaokrąglonym narożnikom, idealna do pokoju dziecięcego
 • Alu-Dibond: bardzo stabilny i stylowy materiał, idealny do kontrastowych zdjęć krajobrazów i zwierząt w pomieszczeniach oraz na zewnątrz
 • Fotoobraz na płótnie: klasyka wśród obrazów ściennych, wybraną przez Ciebie fotografię drukujemy na płótnie, a następnie umieszczamy na drewnianej ramie
 • Szkło akrylowe: tworzy imponujący efekt głębi, elegancko prezentujemy Twoje zdjęcie za szkłem akrylowym
 • Gallery Print: łączymy szkło akrylowe z płytą Alu-Dibond, tworząc w ten sposób najlepszy materiał na fotoobraz

Szybko i łatwo zaprojektuj własne CEWE Fotoobrazy

Możesz zaprojektować swój osobisty fotoobraz bez większego wysiłku. Dzięki bezpłatnemu programowi projektowemu CEWE możesz projektować i zamawiać fotoobrazy jak profesjonalista. Masz nie tylko wybór między różnymi materiałami, formatami i ramami, ale także możesz wykorzystać dodatkowe opcje takie jak fotoobrazy wieloczęściowe i kolaże.