Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Kalendarz biurkowy kwadratowy

Kalendarz ze zdjęciem w nowoczesnym formacie do postawienia na biurku

Zaprojektuj własny

Twoje zdjęcia to coś więcej niż emocje

Przelej uczucia na przedmioty codziennego użytku i stwórz wyjątkowy kalendarz biurkowy z Twoich zdjęć. Podkreśl każdy miesiąc osobistym akcentem i ułóż piękną historię na cały rok – z fotografii przypominających ludzi lub wydarzenia bliskie Twojemu sercu. Wybierz rodzaj i stwórz fotokalendarz biurkowy dla siebie lub bliskich!

Kalendarz na biurko ze zdjęciami. Najpiękniejsze zdjęcia zawsze w zasięgu wzroku

Poręczny kalendarz na biurku – dla Ciebie lub jako wyjątkowy prezent

Zaprojektuj niepowtarzalne kalendarze na biurko

Kalendarze na biurko z osobistymi zdjęciami mogą znaleźć swoje miejsce dosłownie wszędzie, na przykład na biurku, kredensie lub w kuchni. Dzięki temu zawsze masz w zasięgu wzroku piękne zdjęcia ze wspólnych przeżyć z rodziną i przyjaciółmi, a także wszystkie ważne spotkania. Kalendarz na biurko jest trochę jak ramka na zdjęcia, którą co miesiąc możesz wymienić, a następnie przez cztery tygodnie cieszysz się widokiem wspaniałego wspomnienia.

Zacznij samodzielnie projektować swój kalendarz biurkowy od CEWE - wystarczy kilka kliknięć i gotowe.

Kalendarz biurkowy w wielu wzorach

Wybierz swój ulubiony kalendarz biurkowy z CEWE spośród czterech wariantów:

Kwadratowy kalendarz na biurko: o wymiarach ok. 14 x 14 cm lub ok. 21 x 21 cm, ten kwadratowy kalendarz na biurko sprawi Ci wiele przyjemności: Twoje zdjęcia będą tutaj całkiem duże. Stojący kalendarz na biurko: kalendarz szeroka panorama, który można postawić, zapewnia dużo miejsca zarówno na zdjęcia, jak i na kalendarium. Dzięki wytrzymałemu kartonowemu tyłowi stoi stabilnie na biurku. Terminarz biurkowy: dzięki swojemu układowi ten mały asystent zapewnia dużo miejsca na zapisywanie terminów spotkań.

Twórz samodzielnie kalendarze biurkowe od CEWE

Możesz zaprojektować CEWE Fotokalendarz zarówno online w przeglądarce, jak i za pomocą bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat - do pobrania z naszych stron. Kroki projektowe są następujące: wybierz format, szablon i układ, a także schemat kolorów, dodaj swoje zdjęcia i teraz już możesz bezpośrednio zamówić swój kalendarz. Jeśli chcesz, możesz zmienić miesiąc początkowy, aby kalendarz biurkowy był jak najbardziej praktyczny przez cały rok. Poza wymaganymi krokami, takimi jak dodawanie zdjęć, istnieją inne sposoby personalizacji kalendarza biurkowego. Możesz skomentować to, co dzieje się na zdjęciach, za pomocą tekstu lub dodać zabawne cliparty. Dzięki temu każda strona kalendarza zyska swój osobisty i niepowtarzalny charakter.