Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Kalendarz na ścianę na 2025 r.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy ściennych na 2025 r. Wiele formatów do wyboru – od najpopularniejszego A4 po XXL panoramiczny.

Kalendarze ścienne na 2025 r.

Wzbogać wnętrze swojego domu o kalendarz ścienny z Twoimi ulubionymi zdjęciami.

Zaprojektuj swój kalendarz ze zdjęciami

Twój projekt - Twoje wspomnienia

Wyeksponuj swój kalendarz

Dobierz nowoczesną, drewnianą listwę do swojego kalendarza i nadaj swoim zdjęciom jeszcze bardziej ponadczasowego charakteru. Listwa wykonana jest z najlepszego drewna z certyfikatem FSC®. Bez wysiłku wsuwa się na górną część kalendarza, w miejscu łączenia. Dzięki temu Twój kalendarz ścienny ze zdjęciami stanie się także niezwykłą ozdobą domu czy mieszkania.

Stwórz >

Wysoka jakość potwierdzona nagrodami

Produkty CEWE nagradzane są nagrodami TIPA World Awards. W kategorii „Best Photo Service Worldwide” uznanie zdobył elegancki kalendarz ścienny A2 Gold Edition z uszlachetnieniem w kolorze złota. Produkt drukowany jest na profesjonalnym, matowym papierze. Dostępny jest w wersji pionowej i poziomej.

Stwórz >

Miejsce na notatki

Wybierz matowy papier kredowy i rób notatki na kartach swojego fotokalendarza. Jego teksturowane wykończenie jest idealne do pisania po nim czy zakreślania dat, a jego grubość pozwala pióru czy długopisowi gładko przesuwać się po powierzchni.

Wybierz dowolny miesiąc początkowy

Tworzenie fotokalendarza od dowolnego miesiąca pozwala Ci rozpocząć kalendarz w każdym wybranym miesiącu roku, a nie tylko od stycznia. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dostosować kalendarz do swoich indywidualnych potrzeb, na przykład zaczynając od miesiąca urodzin dziecka, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Każdy miesiąc można ozdobić własnymi zdjęciami, co sprawia, że fotokalendarz jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale także sentymentalnym prezentem pełnym wspomnień.

Stwórz >

Personalizowany kalendarz ścienny na 2025 r.

Korzystaj z szablonów, clipartów, ramek oraz innych możliwości projektowych

Personalizacja pozwala na stworzenie unikalnego i wyjątkowego kalendarza. Oprócz dodawania własnych zdjęć, możesz ozdobić strony różnorodnymi clipartami. Ramki wokół zdjęć pomagają wyróżnić ważne momenty i nadać im szczególnego charakteru. Dodatkowo, możesz dodać także specjalne notatki, cytaty, a nawet oznaczać ważne daty, takie jak urodziny czy rocznice. Dzięki takim opcjom personalizacji, kalendarz staje się nie tylko praktycznym narzędziem do organizacji czasu, ale także piękną pamiątką pełną osobistych akcentów i wspomnień.

Stwórz >

Kalendarz ścienny na prezent

Zapakuj swoje emocje w eleganckie opakowanie

Stylowe opakowanie prezentowe łączy w sobie szlachetne złote tłoczenie z wysokiej jakości tekturą i okienkiem na osobistą wiadomość. Dostępne jest dla formatów A4, A3 oraz kwadratowego.

Stwórz >

Rodzaje papierów

Papier kredowy matowy

Po papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Papier kredowy błyszczący

Błyszczący druk na papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Papier kredowy głęboki mat

Lekko chropowany, niepowlekany, naturalny papier o gramaturze 260 g/m². Sprawi, że Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami.

Papier fotograficzny matowy

Pięknie podkreśla Twoje zdjęcia, dzięki lekko mieniącej się powierzchni w naturalnych kolorach. Zapewnia także wysoki poziom szczegółowości oraz głębię ostrości.

Papier fotograficzny błyszczący

Papier o gramaturze 230 g/m² zapewnia wysoką szczegółowość i wyjątkową głębię ostrości. Jest szczególnie trwały kolorystycznie i odporny na promieniowanie UV.

Papier fotograficzny głęboki mat

Nasz najwyższej jakości matowy papier fotograficzny charakteryzuje się doskonałą szczegółowością i głębią ostrości, a także pozbawioną refleksów powierzchnią.

Papier kredowy matowy (w 100% z recyklingu)

Jasnobiały papier pochodzący w 100% z recyklingu o grubości 250 g/m² o jedwabiście matowej powierzchni. Nadaje fotografiom naturalną kolorystykę oraz zrównoważone kontrasty.

Sprawdź pozostałe kalendarze

Kalendarze biurkowe
Terminarze Terminarze
Planery Planery

Utrwal osobiste zdjęcia na kalendarzu ściennym

Niepowtarzalny kalendarz ścienny z wyjątkowymi zdjęciami

Niezwykłe wspomnienia w CEWE Fotokalendarzu

Przez lata gromadzimy wiele zdjęć, na których utrwalonych jest dużo cudownych chwil, przeżyć i doświadczeń. Kalendarz ścienny umożliwia przeżywanie na nowo najważniejszych wypraw w czasie ostatnich wakacji, uroczystości rodzinnych lub wyjątkowych wydarzeń w życiu. Teraz możesz samodzielnie zaprojektować kalendarz ścienny z pomocą CEWE i na poszczególnych kartkach kalendarza umieścić różne fotografie, które każdego miesiąca będą przypominać Ci o innym pięknym momencie.

Zaprojektuj kreatywne kalendarze ścienne i podaruj je bliskim

Fotokalendarz od CEWE możesz zamówić w różnych formatach. Do wyboru masz m.in. kompaktowy kalendarz ścienny A5 Panorama, kwadratową panoramę XXL i wiele innych.

Urodziny członków rodziny lub przyjaciół to wspaniała okazja do podarowania im wyjątkowego kalendarza ściennego. Twój partner z pewnością chętnie wykorzysta go do ozdobienia swojego miejsca pracy. A dziadkowie będą szczególnie szczęśliwi, gdy otrzymają zaprojektowany przez siebie kalendarz ścienny ze zdjęciami ich wnuków. W ten sposób babcia i dziadek zawsze mają wokół siebie rodzinę - nawet gdy fizycznie nie są zawsze blisko.

Projektuj kalendarze ścienne online za pomocą oprogramowania do projektowania CEWE

Projekt Twojego CEWE Fotokalendarza możesz wykonać szybko i łatwo, dzięki bezpłatnemu programowi do projektowania. Jeśli wolisz stworzyć swój kalendarz ścienny bezpośrednio online, ta opcja jest oczywiście również dostępna. W obu przypadkach najpierw prześlij wybrane zdjęcia, a następnie wybierz preferowany układ, szablon i schemat kolorów kalendarza. Następnie masz możliwość dodania tematycznie odpowiednich clipartów do poszczególnych kartek kalendarza. Kalendarz ścienny możesz uzupełnić osobiście dodanymi tekstami. Aby kalendarz stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz sam wybrać miesiąc początkowy.