Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Szkoła z CEWE na 5+

Spraw, aby szkolna przygoda była dla Twojego dziecka nie tylko przyjemnością, ale także pamiątką na lata! Wykorzystaj ulubione zdjęcia i wyrusz ze swoim dzieckiem w niesamowitą podróż zdobywania wiedzy i nawiązywania przyjaźni!

WYPRAWKA SZKOLNA od CEWE

Początek roku szkolnego oznacza kompletowanie wyprawki szkolnej dla Twojego dziecka! Odkryj moc zdjęć i ozdób nimi przybory szkolne, aby radość z utrwalonych chwil wywoływała uśmiech od poniedziałku do piątku! 😊

Back to school

Poznaj ofertę produktów niezbędnych uczniowi podczas roku szkolnego, od terminarza po pudełko śniadaniowe. A jeśli to pierwszy dzień szkolnych przygód w życiu – nie zapomnij o zdjęciu do legitymacji!

Zakończenie roku szkolnego

Zbierz ulubione momenty z całego roku szkolnego i podsumuj je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Sprezentuj ją całej klasie oraz wychowawcy. Na pamiątkę, zaprojektuj także kubek lub oryginalny plakat – utrwal wspomnienia na dłużej!

Wakacje ucznia

Zaplanuj wakacje Twojego dziecka – od zdjęć paszportowych po wygodną poduszkę na czas podróży. A po wakacjach – podsumuj wspólne chwile w CEWE FOTOKSIĄŻCE lub wydrukuj ulubione momenty od ręki!

Nauka to też zabawa

Zabawa uczy, a dzięki niej Twoje dziecko rozwija zdolności motoryczne i poznawcze. Gra fotomemory, puzzle czy karty do gry ze zdjęć do doskonały pomysł na umielenie codziennej nauki.

Wspomnienie szkolnych lat

Z pewnością masz wiele zdjęć ze szkolnych lat, kiedy to razem z przyjaciółmi biegaliście po boisku, pisaliście pierwsze kartkówki i zawiązywaliście wieloletnie relacje. Zbierz te wspomnienia i zachowaj je na dłużej na fotoproduktach CEWE.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

WAKACJE UCZNIA

NAUKA TO TEŻ ZABAWA

WSPOMNIENIE SZKOLNYCH LAT

Opinie naszych Klientów

– Małgorzata B. z Rzepiennika Strzyżewskiego

– Elżbieta T. z Łodzi

– Adam G. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Leszek L. z Pińczowa

– Jadwiga M. z Bolesławca

– Tomasz B. z Koziegłowy

– Małgorzata B. z Krakowa

– Michał K. z Żor

Opinie pochodzą z ankiet NPS naszych Klientów badających ocenę satysfakcji z zakupów.

Jak złożyć zamówienie ?

Wybierz fotoprodukt i dobierz zdjęcia

W pierwszym kroku zdecyduj jaki fotoprodukt chcesz zaprojektować. Wybierz wszystkie odpowiednie parametry oraz jedną lub więcej fotografii - w zależności od produktu.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj swój fotoprodukt dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu tworzenia, sprawdź swój projekt i umieść go w koszyku, opłać i gotowe! Za kilka dni Twój fotoprodukt będzie u Ciebie. Twórz z CEWE - twórz z pasją!

Zapisz się do newslettera
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • zyskaj darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.