Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Kolaż ze zdjęć obrazy Kolaż ze zdjęć obrazy

Kolaż zdjęć

Stwórz własny kolaż ze zdjęć i powieść go na ścianie w salonie lub sypialni! Fotokolaże rodzinne, wakacyjne. Idealne także na prezent!

Przegląd kolaży zdjęć

Odkryj różnorodność kolaży zdjęć

Twoje ulubione chwile w postaci serii zdjęć

Twórczo łącz swoje najlepsze wspomnienia

Twórz własne dzieła sztuki, dzięki kolażom od CEWE

Kolaże umieszczone na ścianach są bardzo popularne, ponieważ oferują wiele możliwości wyrażenia siebie. Na kolażu zdjęć składającym się z wielu zdjęć w jednej ramie można umieścić dużo niezapomnianych chwil.

Na przykład kolaż ścienny może składać się ze zdjęć z wakacji, zdjęć ślubnych i/lub zdjęć najlepszych przyjaciół oraz rodziny. Nadruk na płótnie, Gallery Print lub za szkłem akrylowym prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Przekonaj się do naszej różnorodności produktów i odkryj możliwe szablony, formaty i materiały.

Duży kolaż zdjęć: doskonała symbioza obrazu, materiału i przestrzeni

Nie wszystkie kolaże są sobie równe. Kolaż wielu zdjęć do salonu musi spełniać inne kryteria niż kolaż do łazienki. W przypadku dużego kolażu fotograficznego ważne jest, aby zapewnić harmonijne współgranie materiału, przestrzeni i motywu.

Zdjęcia z wakacji i romantyczne fotografie jako Gallery Prints oraz kolaże za szkłem akrylowym staja się atrakcyjniejsze, dzięki żywym kolorom, ostrości szczegółów i efektowi głębi. Świetnie prezentują się w salonie lub sypialni. Lekkie materiały, takie jak usztywniana pianka i drukowane plakaty, są idealne dla samodzielnie narysowanych grafik i zdjęć o niskiej rozdzielczości. Te fotoprodukty szczególnie dobrze prezentują się w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym.

Alu-Dibond jest zmywalny, trwały, matowy i ma głębokie kolory - dlatego idealnie nadaje się do kolażu z wielu zdjęć, które powinny ozdobić łazienkę, kuchnię lub balkon. A kolaż na płótnie? Jest szczególnie efektowny na gładkiej, jednolitej ścianie

Utwórz kolaż ze zdjęć w CEWE i ciesz się korzyściami:

  • Dostępnych jest siedem materiałów o różnych właściwościach
  • Można wybrać indywidualne szablony, formaty i rozmiary
  • Intuicyjny bezpłatny program do projektowania
  • Dostępne również jako atrakcyjna fotolistwa
  • Wysoka jakość, na pierwszym miejscu w testach
  • 100% Gwarancji satysfakcji lub zwrot
  • Stwórz teraz w CEWE kolaż ze swoich ulubionych zdjęć i upiększ własny dom wyjątkowymi dekoracjami na ścianach!