CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Wiszące kalendarze Wiszące kalendarze

Fotokalendarze ze zdjęciem

Ułóż piękną historię na cały rok w fotokalendarzu CEWE

Kolekcjonuj radosne chwile z CEWE

Zachowaj 12 wspaniałych chwil na 12 kolejnych miesięcy w Twoim kalendarzu ze zdjęciami. Wybierz ulubione fotografie z ostatniego roku, wycieczki za granicę, weekendowych wyjazdów, ostatnich spotkań rodzinnych czy innych ważnych wydarzeń. Przy projektowaniu skorzystaj z dostępnych szablonów lub stwórz kalendarz samodzielnie.

Największy wybór formatów oraz rodzajów papieru...

....a także szerokie możliwości projektowe, np. cliparty, teksty czy uszlachetnienia
Ponad 25 rodzajów kalendarzy
7 rodzajów najwyższej jakości papieru
Dowolny miesiąc początkowy
Ponad 100 szablonów i kalendariów

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition

Często zadawane pytania

Nawet jeśli po zaprojektowaniu kalendarza zechcesz zmienić format lub szablon na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu/szablonu. Po powrocie do edytora zdjęcia nadal będą wstawione we wcześniejsze pola. Jednak przed ostatecznym wysłaniem zamówienia sprawdź dokładnie swój projekt. Po wysłaniu zamówienia do realizacji, zmiany nie będą już możliwe.

W programie Fotoświat, format i rodzaj papieru możesz zmienić wybierając opcję „zmień właściwości produktu”.

Możliwość zamówienia kalendarza w oznaczonymi imieninami jest dostępna jedynie w edytorze on-line, w wybranych modelach kalendarzy

W swojej ofercie posiadamy mnóstwo przygotowanych z myślą o Klientach, szablonów oraz układów Kalendarzy. Wierzymy, że każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego. W przypadku pól zdjęciowych, istnieje możliwość dowolnej modyfikacji.

Jeśli jednak chcesz stworzyć swój kalendarz zupełnie samodzielnie, zapraszamy do projektowania z programem Fotoświat.

Opcja jest dostępna jedynie w programie Cewe Fotoświat, wybierając „kalendarz kreatywny”

W edytorze on-line, w dowolnym miejscu możesz wstawić „pole tekstowe”.

Zarówno w edytorze on-line, programie oraz aplikacji mobilnej Fotoświat, oprócz odpowiadającego Ci papieru czy formatu swojego kalendarza, możesz także wybrać miesiąc początkowy. Dzięki temu twój 12-miesięczny kalendarz może rozpocząć się nawet od połowy roku.

Projektuj wyjątkowe fotokalendarze

Zaprojektuj kalendarz ze swoimi ulubionymi zdjęciami

Kalendarz z własnymi zdjęciami

Wybór kalendarzy jest ogromny, jednak gotowe kalendarze zawsze stanowią mały kompromis. Zaprojektuj swój własny CEWE Fotokalendarz i czekaj co miesiąc z radością na zmianę kartki kalendarza.

Samodzielne zaprojektowanie kalendarza ze zdjęciami jest bardzo łatwe, dzięki bezpłatnemu programowi projektowemu CEWE Fotoświat.

Idealne połączenie gotowych układów i swobody projektowania ułatwia stworzenie wyjątkowego, profesjonalnie wyglądającego kalendarza. Nawiasem mówiąc, możesz zaprojektować go w dowolnym momencie w roku, ponieważ sam decydujesz, który miesiąc jest tym początkowym.

Kalendarze ze zdjęciami we wszystkich rozmiarach

Bez względu na to, jaki typ kalendarza chcesz zaprojektować, znajdziesz go w CEWE. Niezależnie od tego, czy ma być atrakcją do własnego domu, czy jako prezent - po prostu wybierz odpowiedni format:

  1. Kalendarz ścienny: klasyczny ze spiralną oprawą jest dostępny w wielu formatach, od poręcznego formatu A5 po imponującą panoramę XXL.
  2. Kalendarz terminarz: nie przegap wizyty u lekarza lub żadnego spotkania dzięki własnemu terminarzowi.
  3. Kalendarz na biurko: rozłóż, postaw, gotowe - kalendarz biurkowy nie wymaga dziurawienia ściany, idealnie nadaje się również na drobny prezent.
  4. Planer roczny: dzięki planerowi rocznemu w formacie A4, A3 lub A2 możesz szybko zapisać wszystkie spotkania.
  5. Kalendarz adwentowy: oczekiwanie na Boże Narodzenie można osłodzić nie tylko smakołykami, ale także osobistymi zdjęciami.

Zaprojektuj swój własny kalendarz w CEWE

Zdecyduj się na CEWE Fotokalendarz i przekonaj się o jakości produktu będącego zwycięzcą testu konsumenckiego. Podobnie jak w przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKI, zwracamy uwagę na wysokiej jakości papier, duży wybór formatów i doskonały wydruk Twoich zdjęć. Fotokalendarz od CEWE na papierze fotograficznym nada Twoim zdjęciom wyjątkowego blasku. Możesz zaprojektować kalendarz ze zdjęciami za pomocą bezpłatnego programu projektowe CEWE Fotoświat do pobrania na komputer, smartfona lub bezpośrednio online. Wybierz projekt i schemat kolorów pasujący do Twoich zdjęć oraz postaw na osobiste akcenty, wykorzystując cliparty, ramki, teksty, a my zajmiemy się resztą.