CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

CEWE FOTOKSIĄŻKA w skórzanej lub płóciennej oprawie

Pamiętasz te książki sprzed lat, oprawione w płótno lub skórę? To nadawało im wyjątkowego charakteru, a większość z nich prezentuje się pięknie do dziś. Teraz możesz wybrać taką elegancką skórzaną lub płócienną oprawę do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, co zapewni jej ponadczasowy wygląd. Wyobraź sobie, jaką niezwykłą pamiątką dla całej rodziny będzie taka fotoksiążka, do której będziecie mogli wspólnie wracać, nawet za kilkadziesiąt lat.

 • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
 • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 709,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • kwadratowa XL ok. 30×30 cm
 • XXL pozioma ok. 38×29 cm

Okładki:

 • Twarda, skórzana lub płócienna okładka
 • Uszlachetnienie: złote, srebrne, różowo-złote

Ilość stron:

 • kwadratowa XL: do 114 stron
 • XXL pozioma: do 98 stron

Rodzaj papieru i bindowanie:

 • Papier fotograficzny błysczący lub głęboki mat
 • Bindowanie typu Lay-Flat

Ponadczasowa elegancja ze skórzanymi i płóciennymi okładkami

Zapakuj swoje wyjątkowe historie w nasze wysokiej jakości okładki wykonane z nowoczesnego płótna lub delikatnej skóry

Skórzana

Elegancki wygląd, ekscytująca wrażenia dotykowe: dzięki naszej skórzanej okładce możesz stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ będącą klasą samą w sobie! Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczną czerń, brąz w stylu vintage czy elegancką biel: miękka, lekko marmurkowa powierzchnia jest szczególnie przyjemna i chroni Twoje wspomnienia na długo. Również z uszlachetnieniem w kolorze złotym, różowo-złotym lub srebrnym!

Płócienna

Miła w dotyku delikatna struktura: nasza płócienna okładka, wykonana z drobno tkanego materiału! Matowa powierzchnia w kolorze szarym, białym i niebieskim nadaje CEWE FOTOKSIĄŻCE nowoczesnego, stylowego wyglądu i ma szczególnie wysoką jakość. Prawdziwa atrakcja: cliparty i napisy z wypukłym złotym, różowo-złotym lub srebrnym uszlachetnieniem sprawiają, że CEWE FOTOKSIĄŻKA przyciąga wzrok!

Przegląd wszystkich wariantów kolorów

Od matowego niebieskiego do czarnego: nasz wybór kolorów dla Twojej okładki PREMIUM
Skóra biała

Stylowa oprawa w eleganckiej bieli: jasna skóra z drobną strukturą zapewnia świąteczny wygląd - idealna na pamiątkę ślubną.

Skóra czarna

Ponadczasowy wygląd, eleganckie wrażenie: powierzchnia czarnej skóry jest miękka i sprawia, że Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA wygląda szczególnie wartościowo.

Skóra brązowa, marmurkowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA w stylu vintage: drobny marmurkowy wzór na brązowej skórze, która chroni twoje wspomnienia, a jednocześnie przyciąga wzrok prezentując się w klasycznym stylu.

Okładka płócienna, szara matowa

Prawdziwy unikat: okładka z matowego szarego płótna zachwyca eleganckim, świątecznym wyglądem, dlatego nadaje się szczególnie na pamiątkę ślubną.