Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Kalendarz adwentowy

Spraw, aby oczekiwanie na Święta było pełne miłości i małych niespodzianek. Połącz miłe wspomnienia płynące z ulubionych fotografii z delikatną nutką słodyczy.

Radosne oczekiwanie na Święta

Odliczaj dni z kreatywnymi kalendarzami adwentowymi

Kalendarz adwentowy ze zdjęciami

Wyjątkowa niespodzianka każdego dnia - Twoje wybrane zdjęcia, dzięki którym Ty lub bliska Ci osoba będziecie wracać myślami do miłych chwil. Postaw na prezent pełen emocji i uczuć.

od 44,99 zł*

Kalendarz adwentowy z fotoplakatem

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Postaw na kalendarz adwentowy z plakatem w formie kolażu. Wybierz 25 ulubionych zdjęć i stwórz z nich kalendarz, który po okresie odliczania do Świąt przeobrazi się w wyjątkowy plakat w formie kolażu z Twoich wspomnień. Stwórz prezent od serca!

od 59,99 zł*

Kalendarz adwentowy z czekoladkami kinder®

Zaskocz swoich bliskich i podaruj im wyjątkowy kalendarz z fotografią, która sprawia, że wracacie pamięcią do cudownych chwil razem. Jakie będzie ich zaskoczenie, gdy za drzwiczkami każdego dnia odkryją dodatkowo słodką niespodziankę!

99,99 zł*

Kalendarz adwentowy z czekoladkami kinder® XXL

Rozpocznij słodkie odliczanie do Świąt w wersji XXL! Stwórz niepowtarzalny kalendarz adwentowy z Twoim zdjęciem oraz słodką niespodzianką każdego dnia. Idealny prezent dla dzieci i dorosłych.

149,99 zł*

Kalendarz adwentowy PREMIUM z czekoladkami Ferrero

Postaw na słodkie odliczanie do Świąt z kalendarzem adwentowym z pralinkami Ferrero. Wybierz ulubione zdjęcie i zaprojektuj wyjątkowy prezent dla siebie lub bliskich.

129,99 zł*

Kalendarz adwentowy PREMIUM z czekoladkami Ferrero XXL

Szukasz idealnego prezentu na Mikołajki? Umil czas oczekiwania na Święta i podaruj bliskiej osobie wyjątkowy upominek w postaci kalendarza adwentowego w formacie XXL. Podaruj 27 słodkich momentów – jeszcze przed Świętami! 😊

159,99 zł*

Kalendarz adwentowy do samodzielnego wypełnienia XXL

Stwórz kalendarz adwentowy tak, jak podpowiada Ci serce – wybierz ulubioną fotografię i zaprojektuj wyjątkową okładkę kalendarza. Wypełnij go dodatkowo wybranymi rzeczami np. klockami czy innymi drobiazgami i spraw jeszcze większą niespodziankę dziecku czy bliskiej osobie.

od 99,99 zł*

Kalendarz adwentowy z czekoladkami kinder® i zdjęciami

Podwójna niespodzianka każdego dnia – gwarantowana! Spraw, aby odliczanie do Świąt przebiegało w SŁODKIEJ atmosferze, a każdy dzień przywoływał dodatkowo miłe wspomnienie. Wybierz ulubione fotografie i umieść je na drzwiczkach oraz okładce kalendarza i ciesz się z odkrywanych chwil każdego dnia.

99,99 zł*

Kalendarz adwentowy z czekoladkami Ferrero i zdjęciami

Stwórz oryginalny prezent dla bliskiej osoby, dziecka czy przyjaciół – kalendarz adwentowy ze słodkimi czekoladkami oraz Twoimi ulubionymi zdjęciami na drzwiczkach. Poczuj zbliżającą się magię Świąt i radość z nich płynącą.

129,99 zł*

Kalendarz adwentowy z czekoladkami Tony’s Chocolonely® XXL

Wykorzystaj ulubione zdjęcie i zaprojektuj kalendarz adwentowy, który sprawi obdarowanej osobie jeszcze więcej radości, dzięki słodkiej niespodziance ukrytej za drzwiczkami. Umil każdy dzień oczekiwania na Święta drobnym, słodkim upominkiem.

od 199,99 zł*

Z miłości do środowiska

Nasze kalendarze adwentowe z biodegradowalną wewnętrzną częścią (tacką) to ważny krok w kierunku uczynienia fotoproduktów CEWE jeszcze bardziej przyjaznymi środowisku. Tacki naszych kalendarzy adwentowych wykonane są ze skrobi ziemniaczanej i składają się w 100% z biodegradowalnych surowców. Do ich wytworzenia używamy formowania wtryskowego naturalnego papieru. Biodegradowalna tacka jest bardziej przyjazna dla środowiska niż jej plastikowy poprzednik. W przypadku folii ochronnej oraz owijek czekoladowych, te elementy nadal produkowane są z tworzywa sztucznego.

W CEWE podejmujemy dalsze kroki, które mają na celu usprawnienie procesu produkcji naszych fotoproduktów, aby był on jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Więcej informacji o zrównoważonym rozwoju w działalności CEWE znajdziesz TUTAJ >>.

Zaufaj opiniom naszych Klientów

– Anna J. z Jeleniej Góry

– Malwina S. z Bydgoszczy

– Adam G. z Warszawy

– Magdalena D. z Katowic

– Anna K. z Świnoujścia

– Tomasz M. z Krakowa

– Ewelina L. z Dębowej Łąki

– Ryszard S. z Grodziska Mazowieckiego

Jak złożyć zamówienie

Wybierz fotoprodukt i dobierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz rodzaj kalendarza adwentowego, który chcesz stworzyć. Następnie dobierz zdjęcie - to wyjątkowe, które przez okres adwentu, codziennie, przywoła wspaniałe wspomnienie wywołujące uśmiech.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj swój kalendarz adwentowy dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu projektowania sprawdź projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twój kalendarz adwentowy będzie u Ciebie. Twórz z CEWE - twórz z pasją!