CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81
Zdjęcie Retro Zdjęcia Retro Zdjęcia Retro Zdjęcia Retro

Zdjęcia retro

Wysokiej jakości nadruk, uszlachetniony wypukłym lakierem dekoracyjnym

  • Możliwość indywidualnego zaprojektowania po obu stronach
  • Możliwość dodawania tekstów i szablonów
  • 3 różne zestawy z eleganckim pudełkiem
od 69,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

  • Wymiary zewnętrzne: 10,2×12,7 cm

  • Obszar obrazu: 9×9 cm

Grubość papieru:

  • Papier 300 g/m²

Zestaw i akcesoria:

  • 16, 24 i 32 sztuki wraz z pudełkiem do przechowywania

Twoje ulubione chwile utrwalone na Zdjęciach Retro

Retro jest w modzie. Ten trend jest widoczny nawet w zdjęciach! Lubisz taką stylistykę? W takim razie Zdjęcia Retro CEWE to idealna propozycja dla Ciebie. Do wydruku tego typu fotografii wykorzystujemy papier o gramaturze 300 g/m², zapewniający obszar o wymiarach 10,2 x 12,7 cm, dzięki któremu możemy nadać zdjęciom uroku minionych dekad. Zamów Twoje osobiste Zdjęcia Retro w CEWE - jako element dekoracyjny do Twojego domu, albo jako prezent dla bliskiej osoby.

Wydrukuj Zdjęcia Retro CEWE

Format Zdjęć Retro nawiązuje do popularnych natychmiastowych zdjęć z lat 80. Jednak dzięki programowi projektowemu CEWE Fotoświat możesz nadać Twoim kadrom nowoczesnego charakteru: Dostępne są różne filtry, ramki i cliparty do indywidualnego projektu. Chcesz, aby Twoje zdjęcia były jeszcze bardziej wyjątkowe? Dodaj osobisty tekst, aby skomentować Twoje zdjęcie, wpisać życzenia, wyznanie miłości. Na życzenie możesz również otrzymać Zdjęcia Retro zadrukowane po obu stronach. Uszlachetnienie lakierem dekoracyjnym sprawia, że ​​zdjęcia są szczególnie wyraziste, a także miłe w dotyku.

Zamów Zdjęcia Retro - szybko i łatwo w CEWE

Jeśli wybierzesz zdjęcia w stylu retro, masz wybór pomiędzy zestawami 16, 24 lub 32 sztuk. Otrzymasz Twoje odbitki retro w stylowym pudełku. To nie tylko chroni Twoje kadry przed zagnieceniami i zabrudzeniami, ale jest również idealne jako opakowanie na prezent. Gotowy do zamówienia Twoich Zdjęć Retro? Zacznij od razu - online w przeglądarce lub po krótkim pobieraniu. Wybierz zdjęcia, dodaj efekty, a Twoje odbitki w stylu retro będą już w drodze do Ciebie.